::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sales@stalmech.com.pl

2 FIRMA
STALMECH

....Firma - STALMECH - istnieje od 1989 r.

....W zakresie oferowanych usług ma znaczące doświadczenie. Naszym podstawowym produktem jest wyposażenie logistyczne linii produkcyjnych i kanałów przemieszczania towarów.
....W zakresie produkcji i projektowania wyposażenia logistycznego jesteśmy wiodącym producentem metalowych opakowań transportowych dla przemysłu. STALMECH jest certyfikowanym dostawcą największych koncernów samochodowych. Nasze produkty dostarczamy w systemie „Just in time” nie tylko w Europie ale i do Azji. W celu ciągłego doskonalenia produktów posiadamy własny dział badań i rozwoju. Innowacyjne rozwiązania naszych konstruktorów zostały uznane wieloma nagrodami i patentami na czterech kontynentach. Ciągłe doskonalenie procesów i organizacji zapewnia nam pozycję lidera w naszej branży.


....Każdą usługę możemy wykonać wg projektu zleceniodawcy lub własnego. Mamy, bowiem własnych konstruktorów. Możemy więc dobrze, szybko i tanio wykonać usługę od pomysłu przez projekt i wykonanie do odbioru przez zlecającego.

....Firma posiada halę produkcyjną o pow. 18 000 m2 i magazynową   1 000 m2. Hala wyposażona jest w duży i specjalistyczny park maszynowy: obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej i urządzeń spawalniczych w tym najnowszej generacji roboty spawalnicze i manipulatory.

....Nasze zautomatyzowane uzbrojenie techniczne, wykwalifikowana i doświadczona załoga daje bardzo duże możliwości projektowe i produkcji.

....Naszym atutem jest jakość, cena i innowacyjność. Posiadamy własną malarnię proszkową o bardzo dużych możliwościach technicznych i gabarytowych. Powierzchnia detali może być także przygotowana w dowolny sposób np.: cynkowanie ogniowe lub galwaniczne, malowanie proszkowe lub na mokro.

Większość naszej produkcji (85%) eksportujemy do krajów Europy Zachodniej. Kontenery i hale produkowane na eksport wykonywane są najczęściej w dużych partiach.

Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie z nami współpracować.

Copyright 2003 Stalmech